Догађаји - Ангел Дринкинг Ватер Индустриал Гроуп
  • линкедин
  • Фејсбук
  • ЈуТјуб
  • тв
  • инстаграм
паге_баннер

Догађаји

нецц

Глобални самит о пречишћавању воде 2021

Датум: 02.06.2021
Место одржавања: Национални изложбени и конгресни центар, Шангај, Кина

Изложба

Акуатецх Амстердам

Датум: 5-8. новембар 2019
Штанд: 01.338
Место одржавања: РАИ Амстердам Цонвентион Центер, Холандија

ХКЦЕЦ

Азијска церемонија бренда

Датум: 09.09.2018
Место одржавања: Хонг Конг